HAKKIMIZDA

  ALANYA BEYAZZAMBAK İLE EĞİTİME ERKEN KATIL HAYATA SESİNİ DUYUR

      Çocuk evimiz, Antalya- Alanya ilçesinde merkezde 4 katlı  bahçeli ve 700 m² kullanım alanına sahip bir binadan ibarettir.

Çocuk evimizde çocuklarımızın rahat oynayabilecekleri, yüksek, geniş, zengin materyale sahip oyun parkımız, yerden ısıtma, kalorifer, klima sistemiyle ısıtılan,  LED televizyonlu ferah sınıflarımız, geniş koridorlarımız ve çocuklara zarar vermeyecek şekilde dizayn edilmiş, yangın alarm sistemi ile donatılmış  bir yuvadır.

Okula giriş ve çıkış saatlerimiz 7.30 ile 18.00 arasıdır. Zengin menüsüyle sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir.

Sınıflarımız çocuk adedine ve yaş seviyelerine uygun olarak düzenlenmektedir. Sınıflarımızda gözlem kameralarımız bulunmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü öğretmenlerimiz ile tam gün eğitim vermekteyiz. Ayrıca sınıflarımızda derslerimiz  görsel materyalle verilmekte olup,sosyal aktivitelerede oldukça yer verilmektedir.

Sağlık ve hijyen kurallarına uygun olan mutfağımızda,günlük et , sebze ve meyvelerle  uzman tarafından hazırlanan yemek menümüzdeki lezzetli yemeklerimizi sunmaktayız.

Tuvalet ve lavabolarımız kız-erkek ayrı olup, çocuklarımızın boy ve kullanımlarına uygundur. Son derece temiz ve hijyenik olan lavabolarımızda gün boyu görevlilerimiz birebir çocuklarımızla ilgilenmektedir.

Binamızın ön ve yan cephesindeki açık, içerisinde de kapalı olmak üzere üç adet oyun parkımız bulunmaktadır. Çocuklarımız öğretmenlerimizin gözetiminde özgürce oyun oynamaktadır.